Meteorplast naskakuje ligo prvakov

V italijanskem mestu Riccione, nedaleč vstran od priznanega letovišča Rimini, bo od četrtka, 5. do nedelje, 8. septembra 2019, potekala liga prvakov v malem nogometu na travi za naslov evropskega prvaka. V kategoriji igralcev starejših od 40 let bo Slovenijo zastopal državni prvak, ljutomerski Meteorplast. V preteklih letih je naša ekipa na tem tekmovanju že osvojila naslov podprvaka.

Za letošnje tekmovanje je prijavljenih 12 ekip, v predtekmovanju pa se bo naša ekipa v skupini C pomerila z madžarsko ekipo Corrado in črnogorskim Obilićem iz kraja Herceg Novi. Dres Meteorplasta bodo v letošnji izvedbi lige prvakov nosili: Stanislav Kuzma, Robert Žuman (vratarja), Robert Sunčič, Boštjan Zemljič, Boštjan Grizold, Goran Jolić, Almir Sulejmanović, Suad Fileković, Joviša Kraljević, Mitja Erniša, Milan Osterc in Rade Rusmir.

Leave a comment