3. dan EMF: Bronasta kolajna

V nedeljo, 8. septembra 2019, so bili na evropski ligi prvakov združenja EMF na sporedu boji za kolajne. Naša ekipa, ki so jo sestavljali igralci nad 40 let, se je v polfinalu merila z romunsko ekipo Peppy Dolce Vita. Po nesrečno prejetem zadetku so naši igralci napadali, ustvarili so si veliko priložnosti, a niso zadeli. Tako so tekmo izgubili z 0:1 (0:1) in ostali brez velikega finala.

V tekmi za bronasto kolajno so se pomerili z madžarsko ekipo FC Corrado, katera je našo ekipo v predtekmovanju premagala z 2:0. Tokrat je bil Meteorplast uspešnejši in slavil s 4:2 (2:0). Za bronasto kolajno so v polno zadeli Suad Fileković, Rade Rusmir, Milan Osterc in Mitja Erniša. Osvojena bronasta kolajna je nov velik uspeh ljutomerskega Meteorplasta, ki je bil pred dvema letoma evropski podprvak.

Leave a comment