2. SFL: Visok poraz

V petek, 20. septembra 2019, je naša članska ekipa odigrala tekmo 1. kroga 2. slovenske futsal lige. Gostovala je v Slovenski Bistrici pri FC Kebelj in izgubila z 1:7 (0:2). Strelec edinega zadetka za Meteorplast je bil Matija Damiš.

https://www.nzs.si/tekmovanja/?action=tekma&id_tekme=337497

Kljub visokemu porazu, ki nikakor ne odraža dogajanja na igrišču, je naša ekipa pokazala, da smo na dobri poti. Večji del tekme smo narekovali tempo, si priigrali številne priložnosti, vendar tokrat žoga enostavno ni hotela še večkrat v mrežo. Gostitelji so ponujeno z obema rokama (beri nogama) izkoristili in se veselili visoke zmage. Z nadaljnjim delom, odrekanjem in zavzetostjo bodo za našo ekipo prišli tudi boljši rezultati. Priložnost bo že v soboto, 28. septembra 2019, ko Meteorplast gostuje v Logatcu.

Leave a comment