2. SFL: Premierna zmaga naše ekipe

V 2. krogu 2. slovenske futsal lige je naša članska ekipa gostovala v Logatcu. Po porazu v Slovenski Bistrici proti FC Kebelj (1:7) so fantje pod vodstvom Tomislava Novaka odlično trenirali in v želji po uspehu odpotovali v Logatec, kjer so po skoraj dveh desetletjih ponovno zabeležili prvenstveno zmago za našo člansko selekcijo. Meteorplast je zmagal s 5:2 (2:1). Strelci zadetkov za tri točke so bili Aljaž Ruis (2), Matija Damiš, Kristian Škerget, domači pa so si en zadetek sami zabili v mrežo.

Prvo zmago v sezoni za naš klub so si priigrali: Anžel, Damiš, Goznik, Fras, Horvat, Cener, Ruis, Škerget. Čestitke fantje. V naslednjem tednu sledi priprava na novega nasprotnika. V telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer bo gostoval Miklavž TBS team24, ki ga vodi nekdanji slovenski selektor Darko Križman, nekoč tudi trener našega kluba. Tekma bo v petek, 4. oktobra 2019, ob 20. uri.

Leave a comment