U13: Zmaga in poraz

V Voličini je bil v soboto, 26. oktobra 2019, drugi predtekmovalni turnir državnega prvenstva v futsalu vzhodne skupine za selekcijo U13. Naša ekipa, ki jo vodi trener Gregor Frumen, je odigrala dve tekmi. Najprej se je pomerila z domačini, Slovenskimi goricami. Gostitelji so bili uspešni in slavili s 6:1 (2:0). Edini zadetek za Meteorplast je dosegel Patrick Jaklin.

V drugi tekmi so naši ekipi nasproti stali igralci Sevnice. Veliko boljša igra je prinesla tri točke naši ekipi. Slavila je s 5:1 (4:0). Nal Zver je dosegel tri, Patrick Jaklin pa dva zadetka. Meteorplast ima v kategoriji U13 po štirih odigranih tekmah šest točk in zasedla tretje mesto. Na obeh tekmah predtekmovalnega turnirja v Voličini so dres Meteorplasta oblekli Alen Stolnik, Metod Kosi, Dino Semenič, David Makoter, Valentin Vukovič Kosi, Patrick Jaklin, Maj Babič, Nal Zver in Alex Kovačič. Naslednji predtekmovalni turnir za selekcijo U13 bo 9. novembra 2019 v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, Meteorplast pa se bo pomeril z Dobovcem in Litijo.

Leave a comment