2. SFL: Prva domača zmaga

2. SFL: Prva domača zmaga

V 7. krogu 2. slovenske futsal lige je Meteorplast zabeležil drugo prvenstveno zmago, prvo pred domačimi navijači. V soboto, 9. novembra 2019, je naša članska ekipa v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer gostila Extrem iz Sodražice. Tekma se je končala z zmago s 3:0 (0:0), zadetke pa sta dosegla Matic Goznik (2) in Kristian Škerget. Druge prvenstvene zmage so se veselili: Klemen Anžel, Mihec Klajnčar, Matija Damiš, Matic Goznik, Tadej Fras, Ludvik Horvat, Matjaž Tigeli, Mitja Drašak, Adrijan Trstenjak, Aljaž Ruis, Kristian Škerget, Alen Vučko in Domen Žižek. Meteorplast ima zdaj sedem točk in je na šestem mestu. Podrobnosti s tekme proti Extremu so objavljene na naslednji povezavi: https://www.nzs.si/tekmovanja/?action=tekma&id_tekme=338648.

Naša članska ekipa se bo v 8. krogu na domačem igrišču pomerila s Kebljem. Tekma bo v petek, 15. novembra 2019, ob 20. uri v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer.

Leave a comment