U13: Poraz proti Dobovcu

V soboto, 9. novembra 2019, smo gostili predtekmovalni turnir državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U13. Naša ekipa, ki jo vodi Gregor Frumen, se je pomerila z Dobovcem in izgubila z 2:6 (0:3). Zadetka za Meteorplast sta dosegla Patrick Jaklin in Noel Stajnko Knez. Meteorplast bi se moral pomeriti še z Litijo, ki pa je v Ljutomer ni bilo, kar pomeni, da bo tekma registrirana s 5:0 v našo korist. Za Meteorplast so proti Dobovcu nastopili: Alen Stolnik, Mai Zemljak, Žiga Tibaot, Metod Kosi, Dino Semenič, David Makoter, Valentin Vukovič Kosi, Patrick Jaklin, Maj Babič, Nal Zver, Alex Kovačič in Noel Stajnko Knez. Meteorplast je po treh predtekmovalnih turnirjih na tretjem mestu (9 točk). Naslednji turnir bo v soboto, 16. novembra 2019, v Rogatcu, naša ekipa pa se bo pomerila s Slovenskimi goricami in Sevnico.

Leave a comment