U19: Nesrečen poraz v Litiji

V 6. krogu državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U19 je v nedeljo, 10. novembra 2019, Meteorplast gostoval v Litiji. Gledalci so spremljali odlično predstavo, z zadetkoma v zadnji minuti pa so do zmage s 3:1 (0:0) prišli Litijani. Naša ekipa je prikazala dobro igro, si priigrala številne priložnosti, a je le eno izkoristil Kimi Vičar, ki je zadel v 23. minuti. Za Meteorplast so v Litiji nastopili: Tine Mikl, Adrijan Trstenjak, Domen Žižek, Bennet Markovič, Žan Cof, Jožek Cener, Alen Vučko, Miha Kavčič, Aleks Perger in Kimi Vičar. Podrobnosti s tekme so na povezavi: https://www.nzs.si/tekmovanja/?action=tekma&id_tekme=336687.

Meteorplast je po šestih odigranih tekmah na tretjem mestu z 12. točkami. V naslednjem krogu v nedeljo, 17. novembra 2019, se bo naša ekipa pomerila s Sevnico, tekma pa bo ob 11. uri v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer.

Leave a comment