U19: Poraz v Benediktu

V 9. krogu državnega prvenstva U19 je naša ekipa v nedeljo, 1. decembra 2019, gostovala v Benediktu, kjer se je pomerila z združeno ekipo Benedikt/Slovenske gorice. Dvoboj med drugo in tretjeuvrščeno ekipo prvenstva se je končal z zmago gostiteljev s 4:3 (2:1). Za našo ekipo, ki zaseda tretje mesto (18 točk) na razpredelnici, so v polno zadeli Domen Žižek, Kimi Vičar in Niko Houbar.

Pod vodstvom Tomislava Novaka so tokrat dres Meteorplasta oblekli: Tine Mikl, Luka Lovrec, Tristan Lipovec, Adrijan Trstenjak (kapetan), Domen Žižek, Bennet Markovič, Žan Cof, Jožek Cener, Alen Vučko, Niko Houbar, Aleks Perger, Vito Houbar, Tilen Miha Šoštarič in Kimi Vičar. Sedaj sledil dvotedenski premor, nato pa v 10. krogu (15. december 2019) v Ljutomeru gostuje ekipa Dobovec Imeno.

Leave a comment