U19: Visoka zmaga proti Dobovcu-Imenu

V 10. krogu državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U19 se je Meteorplast v nedeljo, 15. decembra 2019, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer pomeril z ekipo Dobovec-Imeno. Kljub temu, da je naša ekipa nastopila oslabljena (Žižek, Kavčič, Lipovec, Markovič), namesto poškodovanega Tineta Mikla pa je branil 15-letni Luka Lovrec, je naša ekipa slavila z 8:3 (4:2). Adrijan Trstenjak in Žan Cof sta dosegla po tri zadetke, Vito Houbar in Jožek Cener pa po enega. V pomembni zmagi za vrh razpredelnice so sodelovali Tine Mikl, Luka Lovrec, Adrijan Trstenjak (kapetan), Žan Cof, Jožek Cener, Alen Vučko, Niko Houbar, Aleks Perger, Vito Houbar, Tilen Miha Šoštarič in Kimi Vičar. Po 10. krogu je Meteorplast na tretjem mestu z 21. točkami, v zadnjem dvoboju tega leta pa se bo naša ekipa v nedeljo, 22. decembra 2019, pomerila s Ptujem v Ljutomeru.

Leave a comment