Selekcija U17 zmagala na turnirju v Ljutomeru

Premor v državnem prvenstvu je selekcija U17 pod vodstvom Roberta Žumana izkoristila za udeležbo na turnirju nogometne šole NK Avto Rajh Ljutomer. V telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer se je v soboto, 11. januarja 2020, merilo šest ekip, Meteorplast, za katerega tokrat niso igrali nekateri igralci NK Avto Rajh Ljutomer, pa je osvojil prvo mesto. V predtekmovanju je naša ekipa s 5:0 premagala Bakovce in s 3:1 Ljutomer I. V polfinalu so bili naši igralci s 3:0 boljši od Čarde, v velikem finalu pa so z 1:0 premagali Ljutomer II. Alen Ruis in Niko Houbar sta bila s po štirimi zadetki najboljša strelca turnirja. Dres Meteorplasta so tokrat oblekli Luka Lovrec, Vito Houbar, Niko Houbar, Nejc Hozjan, Tilen Miha Šoštarič (kapetan), Gašper Bezjak in Alen Ruis. Slednja sta igrala kot posojena igralca Slovenskih goric.