2. SFL: Poraz proti Mlinšam

Naša članska selekcija je v soboto, 18. januarja 2020, v Zagorju ob Savi odigrala zaostalo tekmo 12. kroga 2. slovenske futsal lige. Pomerila se je z drugouvrščenimi Mlinšami. Meteorplast je na težko gostovanje odpotoval brez Matica Goznika, Matije Damiša, Kristiana Škergeta in novinca Davorina Šnofla, ki se bo ekipi pridružil prihodnji teden. Tekmo so dobili gostitelji s 4:1 (3:1), strelec edinega zadetka za našo ekipo pa je bil Adrijan Trstenjak.

Dres Meteorplasta so tokrat oblekli Klemen Anžel, Tine Mikl, Mitja Drašak, Rok Buzeti, Tadej Fras, Ludvik Horvat, Matjaž Tigeli, Adrjan Trstenjak, Jožek Cener, Andrej Lotrič in Aljaž Ruis. Meteorplast ostaja na petem mestu s 16. točkami. V naslednjem, 14. krogu (zadnjem v drugi tretjini prvenstva) bodo varovanci Tomislava Novaka gostovali v Sodražici pri Extremu. Tekma bo v petek, 24. januarja 2020, s pričetkom ob 19.30 uri.

Leave a comment