U19: Pomembna zmaga proti Litiji

Naša selekcija U19 je v igri za uvrstitev v ligo za prvaka, v kateri se bodo merile po tri najboljše ekipe z vzhoda in zahoda. V predzadnjem, 13. krogu vzhodnega dela predtekmovanja državnega prvenstva je tretjeuvrščeni Meteorplast v Ljutomeru gostil vodilno Litijo. Po kvalitetni predstavi s številnimi lepimi akcijami so slavili domačini s 6:4 (1:2) in so krog pred koncem prvenstva blizu uvrstitve v ligo za prvaka.

Trener Tomislav Novak in njegov pomočnik Robert Žuman sta za pomembno tekmo imela na razpolago naslednje igralce: Tine Mikl, Marcel Horvat, Adrijan Trstenjak (kapetan), Domen Žižek, Nejc Vaupotič, Žan Cof, Jožek Cener, Alen Vučko, Miha Kavčič, Aleks Perger, Vito Houbar, Tilen Miha Šoštarič in Niko Houbar. Prvi polčas so dobili gostje z 2:1, edini zadetek za našo ekipo pa je dosegel Jožek Cener. V drugem polčasu je Meteorplast prikazal eno boljših iger v dosedanjem delu sezone in z zadetki Adrijana Trstenjaka (2), Marcela Horvata, Vita Houbarja in Domna Žižka prišel do velike zmage. Meteorplast ima zdaj na tretjem mestu 27 točk. V zadnjem krogu bo prihodnjo nedeljo naša ekipa gostovala v Sevnici.

Leave a comment