2. SFL: Gladka zmaga proti Miklavžu

V petek, 7. februarja 2020, je bil na sporedu 16. krog 2. slovenske futsal lige. Meteorplast se je še tretjič v sezoni pomeril z ekipo Miklavž TBS team24 in zabeležil prvo zmago. V telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer je naša ekipa slavila z 8:4 (4:1). Za sedmo zmago v sezono so v polno zadeli Rok Buzeti (2), Davorin Šnofl (2), Kristian Škerget, Andrej Lotrič, Matic Goznik in Tim Kovačec (ag).

Pod vodstvom trenerja Tomislava Novaka so dres Meteorplasta na tej tekmi oblekli: Klemen Anžel, Jakob Žuman, Maric Goznik, Tadej Fras, Ludvik Horvat, Adrijan Trstenjak, Davorin Šnofl, Jožek Cener, Andrej Lotrič, Aljaž Ruis, Kristian Škerget (kapetan) in Rok Buzeti. Meteorplast po 16. krogih zaseda četrto mesto s 23. točkami. V naslednjem krogu bo naša ekipa gostovala v Velikih Laščah pri vodilnem Dobrepolju. Tekma bo v petek, 14. februarja 2020, ob 20. uri.

Leave a comment