U19: Nesrečen poraz v Škofijah

Z dvoboji 2. kroga se je nadaljevala liga za državnega prvaka v kategoriji U19. Meteorplast je gostoval v Škofijah pri Bronxu in nesrečno izgubil s 3 : 4 (1 : 3). Naša ekipa je na Primorsko odpotovala oslabljena. Poleg Marcela Horvata, Mihe Kavčiča in Luke Piška (poškodba) so manjkali tudi Kimi Vičar ter Vito in Niko Houbar, ki so se udeležili reprezentančnega zbora v Mariboru. Kljub številnim odsotnim so ostali izbranci Tomislava Novaka pokazali dobro predstavo proti ekipi Bronxa, ki je po predtekmovanju zasedla prvo mesto na zahodu. Za Meteorplast so zadetke dosegli Domen Žižek, Jožek Cener in Žiga Kneževič Mrak (ag).

Na gostovanju v Škofijah so dres Meteorplasta oblekli: Toni Kovše, Tine Mikl, Aleksandre Špegelj, Aleks Perger, Domen Žižek, Timotej Justinek, Žan Cof, Jožek Cener, Mike Gosnik, Nik Zupanič in Adrijan Trstenjak. Meteorplast po dveh odigranih tekmah lige za prvaka še nima točk. Zaradi reprezentančnega zbora selekcije U21 bodo tekme 3. kroga, ko Meteorplast gosti škofjeloški Stripy, šele 12. marca. Tako bo naša ekipa naslednjo tekmo odigrala v nedeljo, 1. marca, ko bo gostila Litijo.

Leave a comment