U17:  Z zmago v ligo za prvaka

S 15. krogom se je končalo predtekmovanje državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U17. Meteorplast se je v soboto, 15. februarja 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer pomeril s Slovenskimi goricami. Naša ekipa je bila boljša, slavila je s 5:3 (2:1). Za potrditev prvega mesta (13 točk) na vzhodu so zadetke dosegli Vito Houbar (2), Nejc Vaupotič, Kimi Vičar in Luka Pišek.

Trener naše ekipe Robert Žuman je imel tokrat na razpolago naslednje igralce: Luka Lovrec, Staš Heric, Nejc Vaupotič, Anei Markovič, Luka Pišek, Vito Houbar, Tristan Lipovec (kapetan), Niko Houbar, Kimi Vičar, Miha Kosi, Tilen Miha Šoštarič in Mike Gosnik. V ligi za prvaka, ki se pričenja že naslednjo soboto, se bo Meteorplast meril z Litijo, Bronxom, Extremom, Tomažem ŠIC barom in Slovenskimi goricami. Prvi nasprotnik bo v soboto, 22. februarja 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer Litija.

Leave a comment