U15: S porazom proti Ptuju končali predtekmovanje

Z dvoboji 15. kroga se je končalo predtekmovanje državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U15. V Ljutomeru sta se v nedeljo, 15. februarja 2020, za prvo mesto na vzhodu merili ekipi Meteorplasta in Hiše daril Ptuj. Slavili so gostje s 7:5 (3:3). Prvo mesto je tako pripadlo Ptujčanom (39 točk), Meteorplast je zasedel drugo mesto (36), v ligo za prvaka pa so se uvrstile še Mlinše (23).

Proti Hiši daril Ptuj so dres naše ekipe oblekli: Luka Lovrec, Jakob Virag (kapetan), Luka Marinič, Anej Horvat, Lisandro Šarkezi, Anej Roškar, Luka Perko, Dino Jelovica, Vitja Čuk, Nejc Vundrl, Alen Jambriško in Benjamin Moravec.

V prvem krogu lige za prvaka se bo naša ekipa to nedeljo, 23. februarja 2020, merila z Extremom. Tekma bo v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, pričela pa se bo ob 15. uri.

Leave a comment