2 SFL: Zmaga v Logatcu

Zaradi nastopa Matica Goznika in Aljaža Ruisa za slovensko izbrano vrsto U19 proti članski selekciji ZDA je naša članska ekipa tekmo 19. kroga 2. slovenske futsal lige v Logatcu odigrala že v sredo, 26. februarja 2020. V tretjem obračunu v tej sezoni proti tamkajšnjem Dlanu je Meteorplast še tretjič zmagal. Tokrat z 8:6 (4:3). Meteorplast je dva kroga pred koncem prvenstva na četrtem mestu z 29. točkami.

Trener Tomislav Novak je imel tokrat na razpolago naslednje igralce: Jakob Žuman, Klemen Anžel (kapetan), Matic Goznik, Tadej Fras, Adrijan Trstenjak, Matjaž Tigeli, Davorin Šnofl, Andrej Lotrič, Aljaž Ruis, Kimi Vičar in Rok Buzeti. Za deveto zmago v sezoni so v polno zadeli Rok Buzeti (2), Aljaž Ruis (2), Matic Goznik (2), Matjaž Tigeli in 17-letni Kimi Vičar, kateremu je to prvi zadetek za člansko ekipo. Meteorplast bo ta petek s člansko ekipo odigral zadnjo prvenstveno tekmo v sezoni. Gostil bo Extrem. V zadnjem krogu bo naša ekipa prosta, ker je Kebelj izstopil iz lige.

Leave a comment