U17: Ligo za prvaka pričeli z zmago

V sredo, 4. marca 2020, je bila v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer odigrana zaostala tekma 1. kroga lige za prvaka za selekcijo U17. Meteorplast je gostil Litijo, pred okoli 70 gledalci pa sta ekipi prikazali odlično predstavo, ki se je končala z zmago domačinov s 4 : 3 (3 : 0). Za našo ekipo so v polno zadeli Miha Kosi, Niko Houbar, Kimi Vičar in Luka Pišek.

Trener naše ekipe Robert Žuman je imel tokrat na razpolago naslednje igralce: Luka Lovrec, Staš Heric, Nejc Vaupotič, Luka Pišek, Vito Houbar, Tristan Lipovec, Niko Houbar, Kimi Vičar (kapetan), Miha Kosi, Mike Gosnik, Tilen Miha Šoštarič in Marko Stanić. Žal se je na tekmi poškodoval Miha Kosi, ki bo po prvih informacijah zdravniške službe odsoten več kot mesec dni. Želimo mu čim prejšnje okrevanje.

V naslednjem krogu se bo Meteorplast »kot gost« v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer to soboto, 7. marca 2020, pomeril s Tomažem ŠIC barom. Tekma se bo pričela ob 13. uri.

Leave a comment