2. SFL: Sezono zaključili z zmago

V 20. krogu 2. slovenske futsal lige je naša članska ekipa v petek, 6. marca 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer gostila Extrem iz Sodražice. Gledalci so spremljali zanimiv obračun, ki je pripadel domačinom. Meteorplast je slavil s 5:4 (1:2). Za našo ekipo so v polno zadeli Matic Goznik, Davorin Šnofl, Tadej Fras, Adrijan Trstenjak in Aljaž Ruis.

Dres Meteorplasta so tokrat oblekli: Klemen Anžel, Jakob Žuman, Matic Goznik, Tadej Fras, Ludvik Horvat, Davorin Šnofl, Adrijan Trstenjak, Aljaž Ruis, Kristian Škerget (kapetan), Kimi Vičar in Rok Buzeti. Glede na to, da je Kebelj izstopil iz tekmovanja, je bila to zadnja tekma naše članske ekipe pod vodstvom Tomislava Novaka v sezoni 2019/20. Ekipa je zbrala 32 točk, glede na razplet zadnjega kroga pa bo znano če bo prvenstvo končala na tretjem oz. četrtem mestu.

Leave a comment