U17: Tokrat izgubili proti sosedom

V 2. krogu lige za državnega prvaka v futsalu se je naša selekcija U17 v soboto, 7. marca 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer pomerila s Tomažem ŠIC barom. Gledalci so videli zanimiv dvoboj, ki so ga s 5:4 (1:1) dobili igralci ekipe Tomaž ŠIC bar. Za Meteorplast so zadetke dosegli Mike Gosnik (2), Kimi Vičar in Niko Houbar.

Trener naše ekipe Robert Žuman je imel tokrat na razpolago naslednje igralce: Luka Lovrec, Staš Heric, Nejc Vaupotič, Vito Houbar, Tristan Lipovec, Niko Houbar, Kimi Vičar (kapetan), Mike Gosnik, Tilen Miha Šoštarič in Marko Stanić. Manjkala sta Miha Kosi in Luka Pišek. Meteorplast si po dveh odigranih tekmah deli drugo mesto s tremi točkami, v naslednje krogu pa se bo naša ekipa v soboto, 14. marca 2020, v Ljutomeru pomerila s Slovenskimi goricami.

Leave a comment