U15: Poraz proti Ptujčanom

V 2. krogu lige za državnega prvaka v futsalu v starostni kategoriji U15 je Meteorplast gostoval na Ptuju. Gledalci so spremljali zanimivo tekmo, ki so jo dobili Ptujčani s 7:5 (3:2). Za našo ekipo so zadetke dosegli Nejc Vundrl 2, Anej Horvat 2 in Vitja Čuk.

Trener naše ekipe Tadej Vogrinec je imel na razpolago naslednje igralce: Jakob Virag (kapetan), Luka Marinič, Anej Horvat, Lisandro Šarkezi, Anej Roškar, Luka Perko, Vitja Čuk, Nejc Vundrl, Alen Jambriško in Benjamin Moravec. Meteorplast je po dveh odigranih dvobojih s tremi točkami na tretjem mestu. V naslednjem krogu se bo Meteorplast to nedeljo, 15. marca 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer pomeril z Bronxom iz Škofij, tekma pa bo zaradi ukrepov proti širjenju koronavirusa odigrana pred praznimi tribunami.

Leave a comment