Poraz proti prvoligašu

Članska ekipa in selekcija U19 nadaljujeta s pripravami na novo sezono, ki se pričenja tretji vikend v septembru. Varovanci Tomislava Novaka so po nizu težkih treningov odigrali prvo pripravljalno tekmo. V ponedeljek, 31. avgusta 2020, so se v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer pomerili s prvoligaško ekipo Tomaž ŠIC bar. Trenerja obeh moštev sta se dogovorila, da se dvoboj odigra 3 x 30 minut. Zmagal je Tomaž ŠIC bar s 6:1 (0:0, 4:1, 2:0). Edini zadetek za Meteorplast je dosegel Aljaž Ruis.

Trener Novak je dal priložnost vsem trem vratarjem (Anžel, Žuman, Repič), na parket pa so stopili naslednji igralci: Škerget, Alj. Ruis, Tigeli, M. Goznik (člani), Trstenjak, Rajter, Zavasnik, A. Goznik, Ale. Ruis in Šoštarič (selekcija U19). Po slabi polovici celotnega obračuna se je Meteorplast dobro upiral nasprotniku in z zadetkom Aljaža Ruisa vodil, v nadaljevanju pa so prišle v ospredje izkušnje prvoligaša, ki že ta petek pričenja novo prvenstvo. Igralce Meteorplasta čakata do prvih prvenstvenih obračunov dobra dva tedna priprav, v sklopu katerih bo odigrana še vsaj ena prijateljska tekma.