Poraz proti prvoligašu na Ptuju

Prvenstvo v 2. slovenski futsal ligi bo ljutomerski Meteorplast pričel v soboto, 19. septembra 2020, z gostovanjem v Ajdovščini, do takrat pa varovanci Tomislava Novaka trikrat tedensko trenirajo v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer in igrajo pripravljalne tekme. Minulo soboto, 5. septembra 2020, je Meteorplast sodeloval na turnirju v Ljubljani, kjer se je uvrstil med osem najboljših, v ponedeljek, 7. septembra 2020, pa je odigral pripravljalno tekmo na Ptuju, kjer domuje slovenski prvoligaš Hiša daril. Ekipi sta odigrali dva polčasa po 30 minut, gostitelji pa so slavili s 7:1 (1:1). Meteorplast je povedel na tekmi z zadetkom Adrijana Trstenjaka.

V kadru za tekmo na Ptuju so bili: Klemen Anžel, Jakob Žuman (vratarja), Matic Goznik, Aljaž Ruis, Rok Buzeti, Matjaž Tigeli, Adrijan Trstenjak, Tilen Rajter, Matija Zavasnik, Aljaž Goznik, Alen Ruis in Tilen Šoštarič. Tokrat sta manjkala kapetan Kristian Škerget in izkušeni Davorin Šnofl. V tem tednu čakata moštvo še dva treninga, v prihodnjem tednu (sreda) pa generalka pred gostovanjem v Ajdovščini proti državnemu prvaku Dobovcu.