Sanjski začetek sezone za člane

V uvodnem krogu novega prvenstva v 2. slovenski futsal ligi je ljutomerski Meteorplast v soboto, 19. septembra 2020, gostoval v Ajdovščini pri Kixu. Trener Tomislav Novak je na pot popeljal enajst fantov, katerih povprečna starost je bila pod 20 let. Dobro delo na treningih se je obrestovalo. Naša ekipa je na Primorskem slavila s 5:1 (2:0). Zadetke za prve tri točke v novi sezoni so dosegli Matic Goznik (2), Aljaž Goznik, Adrijan Trstenjak in Alen Ruis.

Dres Meteorplasta so na gostovanju v Ajdovščini oblekli Klemen Anžel, Jakob Žuman (vratarja), Aljaž Goznik, Matic Goznik, Alen Ruis, Aljaž Ruis, Tilen Rajter, Kristian Škerget, Matjaž Tigeli, Adrijan Trstenjak in Matija Zavasnik. V naslednjem krogu se bo naša članska ekipa v sredo, 30. septembra 2020, v Ljutomeru pomerila z Miklavžem.

Leave a comment