Selekcija U13 sezono pričela z zmago in porazom

V soboto, 3. oktobra 2020, se je pričelo državno prvenstvo v futsalu za starostno kategorijo U13. Ljutomerski Meteorplast je prvi turnir v sklopu prvenstva odigral v Voličini ter zabeležil zmago in poraz. Naša ekipa je naprej z 12:2 premagala združeno ekipo Benedikt/Sveta Trojica. Patrick Jaklin je dosegel šest zadetkov, Tjan Kosi dva, Maj Babič, Valentin Vukovič Kosi, David makoter in Dino Semenič pa po enega. V drugem dvoboju turnirja je Meteorplast moral priznati premoč Slovenskim goricam (3:8). Za našo ekipo so v polno zadeli Nal Zver, David Makoter in Patrick Jaklin.

Za Meteorplast so na turnirju v Voličini nastopili: Alen Stolnik, Mai Zemljak, Žiga Tibaot, Tjan Kosi, Dino Semenič, David Makoter, Valentin Vukovič Kosi, Patrick Jaklin, Maj Babič in Nal Zver.

Naslednji turnir bo naša ekipa odigrala 17. oktobra v Rogatcu.