Prvi del tekmovanja zaključili z zmago

V 2. slovenski futsal ligi je bil na sporedu 5. krog. Naša ekipa je v petek, 16. oktobra 2020, v telovadnici OŠ Ivana Cankarja Ljutomer gostila združeno ekipo Benedikt Slovenske gorice. Zanimiv dvoboj se je končal z zmago Meteorplasta s 5:1 (2:0). Zadetke za našo ekipo so dosegli Davorin Šnofl (2), Adrijan Trstenjak, Domen Školiber in Kristian Škrget.

Meteorplast, ki je tako v prvem delu tekmovanja zbral pet zmag (15 točk), je tokrat nastopil z naslednjo postavo: Klemen Anžel, Jakob Žuman (vratarja), Aljaž Goznik, Matic Goznik, Davorin Šnofl, Tilen Rajter, Matija Zavasnik, Matjaž Tigeli, Adrijan Trstenjak, Aljaž Ruis, Kristian Škerget (kap.), Žiga Tkalčič, Domen Školiber in Alen Ruis.

Drugi del prvenstva se bo, če bodo razmere dovoljevale, nadaljeval v petek, 23. oktobra 2020, Meteorplast pa bo gostil ajdovski Kix.