U19 – Izvrstno v nadaljevanje prvenstva

Po več kot štirih mesecih so na parket stopili tudi igralci Meteorplasta selekcije U19. V 5. krogu državnega prvenstva v futsalu so gostovali v Kobaridu in tamkajšnji Oplast premagali kar z 12:0 (6:0). S tekmo manj, zaostala proti Extremu bo odigrana prihodnji torek, 16. marca 2021 v Ljutomeru, in 12. točkami naša ekipa zaseda visoko tretje mesto.

Zaradi epidemije in premora je vodstvo tekmovanja sprejelo odločitev, da se bo štirinajst ekip pomerilo le enkrat med seboj, nato pa bo sledila končnica, v kateri bo nastopilo šest najboljših ekip predtekmovanja. V Kobaridu je imel trener Tomislav Novak na razpolago naslednje igralce: Tine Mikl, Aljaž Goznik, Rok Šnofl, Adrijan Trstenjak (kap.), Matija Zavasnik, Tilen Miha Šoštarič, Filip Repič, Tilen Rajter, Alen Ruis in Žiga Tkalčič. Med strelce so se vpisali Šnofl (4), Goznik (2), Ruis (2), Zavasnik, Šoštarič, Rajter in Tkalčič. V naslednjem krogu se bo naša ekipa v nedeljo, 14. marca 2021, pomerila z Dobrepoljem v Ljutomeru.