2. SNL – Meteorplast krog pred koncem že prvak

V torek, 30. marca 2021, so bile odigrane tekme 9., predzadnjega kroga 2. slovenske futsal lige. Meteorplast je v Ljutomeru gostil Extrem iz Sodražice, z visoko zmago z 8:1 (3:1) pa si je naša ekipa krog pred koncem že priigrala naslov prvaka in uvrstitev v 1. slovensko futsal ligo.

Za našo ekipo pod vodstvom Tomislava Novaka so zaigrali: Klemen Anžel (vratar), Aljaž Goznik, Davorin Šnofl, Tilen Rajter, Matija Zavasnik, Matjaž Tigeli, Adrijan Trstenjak, Rok Buzeti, Rok Šnofl, Kristian Škerget (kap.), Žiga Tkalčič, Domen Školiber in Alen Ruis.

Za Meteorplast so v polno zadeli Aljaž Goznik (3), Domen Školiber (2), Aljaž Ruis, Davorin Šnofl in Matic Belak Vivod (avtogol). Meteorplast ima krog pred koncem 25 točk, osem več od združene ekipe Benedikt/Slovenske gorice, s katero se bo pomeril v zadnjem krogu. Termin tekme, zaradi ukrepov za zajezitev epidemije, še ni znan. Fotografije: Anton Goznik.