U15: Zmaga in poraz

V nedeljo, 13. novembra 2022, je bil odigran 6. krog državnega prvenstva v futsalu za selekcijo U15. Obe naši ekipi sta gostovali.

Meteorplast ŠIC bar A se je v Voličini pomeril s Slovenskimi goricami in slavil s 4 : 2 (2 : 0). Zadetke za našo ekipo so dosegli: Maj Babič (2), Metod Kosi in Patrick Jaklin. Pod vodstvom trenerja Aljaža Ruisa so igrali: Alen Stolnik, Mai Zemljak (vratarja), Tjan Kosi, Aljaž Puconja kap., Metod Kosi, Maks Hegedüš, Patrick Jaklin, Maj Babič, Anej Kodelič, Tim Zadravec in Jan Zadravec.

Meteorplast ŠIC bar B se je v Rogatcu pomeril z Dobovcem. Gostitelji so slavili s 14 : 2 (9 : 1). Za našo ekipo sta zadela Nal Zver in Valentin Vukovič Kosi. Pod vodstvom trenerja Gregorja Frumna so igrali: Julian Šalamun (vratar), Jan Kolar, Nal Zver, Dino Semenič, Valentin Vukovič Kosi, David Makoter, Val Dolamič, Matic Ritonja in Domen Antolin kap.